Melun 2e midfond vlucht

Sportvrienden,

Donderdag 26-5-2022 inkorven voor de 1e dagfond wedvlucht van seizoen 2022 vanuit Issoudun. 

Wedvlucht: Issoudun vlucht nummer 06 (Atis gebruikers vlucht 1)

Vrachtprijs €1,57

Leden van Rayon 3 vullen niveau 1-2-3-5 in

Leden van Rayon 4 vullen niveau 1-2-4-5 in 

Laden van de duiven Ad en Elco,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vrijdag 27-5-2022 inkorven voor de 4e vitesse wedvlucht van seizoen 2022 vanuit Pont st Maxence. 

Wedvlucht: Pont st Maxence vlucht nummer 07 (Atis gebruikers vlucht 2)

Vrachtprijs €0,87

Leden van Rayon 3 vullen niveau 1-2-3-5 in

Leden van Rayon 4 vullen niveau 1-2-4-5 in 

Laden van de duiven Ad en Jos,

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

De duiven moeten de dag voor inkorving voor 19:30u worden aangemeld via de wedvluchten app of per mail wedvluchten@obvp.nl komt U als gast inkorven bij onze vereniging zorg dat U een copy van Uw entlijst bij heeft en deze bij ons inlevert (alleen de eerste keer) en als U komt inkorven voor een wedstrijd zorg dan dat Uw vereniging de gegevens van U aan ons heeft gemaild via wedvluchten@obvp.nl

Inkorven tussen 20:15-21:45u .

Leg bij binnenkomst nadat U Uw manden in het daarvoor bestemde rek hebt geplaatst,  Uw kaart in de bak van Uw systeem waar U moet inkorven. stoor de werkzaamheden niet svp en neem plaats in de kantine

 

Dit seizoen zijn er 2 keuzes om Uw duiven te laten vliegen

1 U heeft alleen invliegduiven deze gaan over de inkorf antenne maar komen niet op de uitslag

2 U neemt deel aan de wedvluchten op niveau 1 t/m 5, deze duiven staan automatisch in concours alleen op Niveau 9 moet U het aantal duiven ingeven waarmee U Nationaal speelt.

Erg belangrijk in 2023 (Afd 2 heeft meerjarig contract met compuclub, en breken dit contract in 2022 niet open i.v.m. de hoge kosten die dit met zich mee brengt volgens besluit ledenvergadering).


Wat nu weer? vanaf 2023

Nou het volgende: door de (hopelijk) achter ons liggende coronaperiode is er even wat minder aandacht geweest voor de procedures en protocollen in de duivenport. Een belangrijk onderdeel daarvan zijn de handtekeningen onder de inkorfstaat die na het inkorven moet worden geprint. Verenigingsfunctionarissen maar ook de liefhebber zelf moet daar de handtekening plaatsen. Dat is niet zonder redenen, want daar kan de liefhebber onder andere zien op welk niveau en hoeveel duiven er zijn ingezet. Erg belangrijk, dat is vorig jaar wel gebleken. Als blijkt dat de staat niet de juiste gegevens weergeeft kan het worden gecorrigeerd. Als alle klokken zijn ingelezen wordt het D bestand gemaakt en verzonden naar de rekenaar. Daarmee is het definitief, dus let goed op of alles juist is ingevuld, het voorkomt teleurstellingen. Uiteindelijk ben je zelf verantwoordelijk!

De vrachtprijzen kunnen afwijken van het vliegprogramma, Afd 2 houd i.v.m. de stijgende bandstofkosten goed bij of we als afdeling geen verlies maken op het transport van de duiven. We melden het z.s.m. wanneer de vrachtprijs word aangepast.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opgevangen duiven kunnen weer worden ingeleverd bij de OBvP

Er staat tijdens inkorving een mand bij ingang van het inkorf lokaal om opgevangen duiven in te doen, deze duiven worden opgehaald door het centraal hok uit Waspik, Frans van der Vleuten haalt deze duiven vrijdag op en meld deze via de officiële weg. Graag wel kijken of U geen duiven in deze mand doet die van leden uit onze regio zijn U heeft Uw duif ook het liefst weer snel thuis, alleen als we deze allemaal meebrengen kan dit, de liefhebber kan dan zelf melden dat ze de duif niet komen ophalen, doe Uw sportieve plicht met opgevangen duiven. Helaas hoor Ik dat er nog veel duiven door liefhebbers van onze club naar een ander adres gaan, we hebben in Nederland niet voor niets Centrale hokken die ervoor zorgen dat Uw duif weer thuis kan komen op welke manier dan ook het is Uw plicht als duivenliefhebber.

Ook duiven waarvan U afstand wil doen mag U inleveren graag de ring afplakken of apart in een mand plaatsen