Alweer een jaar voorbij,

Sportvrienden,

Zo aan het eind van elk jaar laten we het afgelopen jaar in gedachten passeren, 2021 een jaar waar we als vereniging een feestelijk jaar van hadden willen maken, we waren goed begonnen met onze schitterende bonnenverkoop op Toppigeons een mooi resultaat waarvan we een gedeelte hebben vervlogen met mooie prijzen het afgelopen jaar en een gedeelte nog in kas hebben omdat we geen feest hebben kunnen organiseren , voor een vereniging is het belangrijk dat het samen word beleefd en er een verenigingsgevoel is bij U als liefhebber want de OBvP is onze club, en als U dat gevoel niet heeft momenteel begrijp Ik dat helemaal, Corona houd ons als vereniging al bijna 2 jaar in de greep, dachten we na de vaccinaties nog vanaf nu word het weer normaal, kijk hoe we er nu aan het eind van 2021 voor staan, we zitten opnieuw in een lock down en de feestdagen zullen wederom op gepaste wijze gevierd moeten worden, hadden we een avondklok bij de start van het seizoen 2021 en werd het een taai jaar voor ons en onze duiven, de weersomstandigheden zorgde voor afgelastingen en verplaatsingen van wedvluchten, nee het was geen makkelijk seizoen, we moesten blijven inmanden op afspraak en dat vinden veel liefhebbers wel prettig, maar wij  als bestuur van de OBvP zien dat het clubgevoel hierbij vervaagd, niet meer samen de voorbeschouwingen doornemen aan de bar of het resultaat bespreken met de bijbehorende felicitaties na het afslaan, dit komt het clubgevoel niet ten goede, gelukkig hebben we wel een normaal seizoen gehad in de data die vooraf waren besloten. In April startte onze mooie hobby en half September was het seizoen gedaan, voor enkele van onze leden was het een heel mooi seizoen, en ander had zo zijn twijfels over het seizoen, maar het was fijn om met de duiven bezig te kunnen zijn, vele sporten kunnen helemaal niet doorgaan nu, en dat geluk hebben we wel door onze duiven aan huis te kunnen verzorgen, dit is een dagelijks terugkerend gebeurtenis, waar we veel plezier aan beleven.

En als vereniging hebben we ook de kampioenen 2021 hun prijs kunnen overhandigen, nog net voordat er weer nieuwe maatregelen werden aangekondigd en kon het feest tgv het 110 jaar bestaan niet doorgaan. Wat wel door is gegaan is de bouw van ons nieuwe clubgebouw, op dit moment staat het gebouw maar is het nog niet afgewerkt, dit zal begin Januari worden afgewerkt door de aannemer en pas dan kunnen we gaan opbouwen, het duurt allemaal wat langer dan we zouden willen, maar levertijden staan overal onder druk materialen die niet op voorraad zijn en personeel wat thuis moet blijven i.v.m. een corona besmetting, en dan hebben we het nog niet over de stijgende kosten waar we zeker mee te maken krijgen, zie de brandstof prijzen dat gaat de vrachtprijs voor het vervoer van onze duiven zeker verhogen, dit is helaas niet uit te sluiten, ons hele leven word duurder. We wachten af waarmee onze afdeling gaat komen in het voorjaar.

Ik weet dat veel liefhebbers al weer bezig zijn met de toekomst en deze hebben hun duiven al weer gekoppeld, bij Teus waren al liefhebbers die op 1 Jan hun ringen willen hebben omdat ze deze ringen hard nodig hebben, een mooi iets, en wat we als duivenliefhebbers gemeen hebben, namelijk hoop, hoop dat het jaar 2022 wel datgene brengt waarvoor U al jaren bezig bent, Ik hoop echt dat Uw dromen mogen uitkomen in 2022. Geniet met Uw gezin, en familie van de feestdagen en probeer in 2022 wat gezelligheid te beleven met elkaar zodat we er samen een mooi 2022 van gaan maken, en elkaar succes gunnen zowel privé als met de duiven. En we samen kunnen uitkijken naar de mooie dingen van de duivensport in de OBvP, maar geniet eerst van de feestdagen en blijf voorzichtig.

Gr Gert van den Bogaard

Namens bestuur OBvP